Montáž skel pro nakladní vozy i BUS

skla pro nákladní vozy a autobusy Pro vaše nákladní vozy i autobusy zajistíme kompletní servis. Při výměnách skel autobusů a nákladních vozů se řídíme technologickými postupy jejich výrobců.

Pkud je pro Vás problém dostat k nám Váš autobus nebo nákladní vůz využijte našho mobilního zasklívacího servisu. Při využití našeho mobilního zasklívacího servisu je doprava v Praze a středočeském kraji zdarma.

Pokud vzhledem k rozsahu poškození nebo na základě zákonných ustanovení již není možná oprava, musí být autosklo vyměněno. Autosklo vyjmeme pomocí speciálního řezného vlákna a za pomoci originálních lepidel vlepíme nové sklo. Díky odbornému provedení a použití předepsaných technologických postupů Vám vždy zaručujeme kvalitně provedenou práci. Nemusíte se bát pozdější koroze, snížení bezpečnosti nebo netěsností.

Stejně jako u osobních vozů za vás vyřešíme pojistnou událost, co vše od Vás budeme potřebovat při jejím vyřízení zjistíte v poradně.

Může se stát že nové sklo Vám poškrábou Vaše staré stěrače, proto je při výměně čelního skla nezapomínejte také vyměnit.

Pokud je vozidlo na leasing, je nutné vyžádat si devinkulaci - www.finance.cz/uvery-a-pujcky/seznamy/clenove-asociace/