Montáž skel pro všechny typy vozů

skla pro všechny typy osobních vozů Provádímě výměny autoskel pro všechny typy osobních a užitkových vozů. Bezplatně vyměníme čelní sklo z povinného ručení a připojištění čelního skla. Autoskla pro většinu vozů máme skladem, pokud ne, jsme schopni ve většině případů sklo zajistit do druhého dne.

U čelních skel rozlišujeme na lepené autoskla a skla vkládané do gumy (starší vozy). Při zasklívání do gumy je celý proces méně náročný a je možnost ho provést na počkání. Lepené čelní skla jsou časově náročnější ovšem můžete odjet s novým čelním sklem ještě ten den kdy k nám přijedete.

Vaši stávající dálniční známku přelepíme bez poškození na nové přední sklo. Za poškozené sklo může policie udělit pokutu až 10 000 Kč a odebrat až pět bodů, proto pro svůj klid neváhejte vaše sklo vyměnit.

Pokud vzhledem k rozsahu poškození nebo na základě zákonných ustanovení již není možná oprava, musí být autosklo vyměněno. Autosklo vyjmeme pomocí speciálního řezného vlákna a za pomoci originálních lepidel vlepíme nové sklo. Díky odbornému provedení a použití předepsaných technologických postupů Vám vždy zaručujeme kvalitně provedenou práci. Nemusíte se bát pozdější koroze, snížení bezpečnosti nebo netěsností.

Veškeré materiály a autoskla pocházejí od renomovaných předních světových výrobců (Pilkington, Splintex, Saint-Gobain, Sekurit). Při montáži postupujeme podle technologických postupů.

Může se stát že nové sklo Vám poškrábou Vaše staré stěrače, proto je při výměně čelního skla nezapomínejte také vyměnit.

Pokud je vozidlo na leasing, je nutné vyžádat si devinkulaci - http://www.clfa.cz/index.php?textID=51